BIO

Vyřezávání se věnuji již od dětství. Dřevosochání se brzy stalo mojí vášní, dnes mám na kontě přes 40 soch. Ztvárňuji rozmanité náměty, některé sochy jsou jen 35 cm vysoké, jiné měří tři metry. Nejraději tvořím ze dřeva ovocných stromů, pro jeho nádhernou kresbu a vůni.  

V roce 2004 jsem poprvé navštívila dřevosochařské Sympozium v Krásné Lípě. Od té doby jsem se zúčastnila desítek sympozií po celé republice a stále navštěvuji další. 
Dřevosochání zatím provozuji ve svém volném čase. Pracuji jako koordinátor lezeckých aktivit ve středisku mládeže v Kobylisích a jako lezecký instruktor na boulderingové stěně v Boulder Baru v Holešovicích. Zároveň docházím na pedagogický kurz 120h, pro pedagogy volnočasových odpoledních aktivit od VISKu. Lezení, sport a práce s dětmi je moje druhá vášeň.

Vystudovala jsem Základní a Střední školu Waldorfskou v Semilech a poté i místní Waldorfské lyceum, kde jsem mohla rozvinout svoje výtvarné záliby. Poté jsem na Metropolitní Univerzitě v Praze absolvovala obor Teritoriální Anglofonní studia, který mi rozšířil obzory zase v dalších směrech.